Tiesioginiai skrydžiai į Romą

Viena įspūdingiausių pasaulio sostinių – Roma – užburia savo istorine galybe. Tai – istorinis ir religinis centras, viena iš mados pasaulio mekų bei vieta, kur galima pasimėgauti viena gardžiausių virtuvių pasaulyje – ne veltui visi keliai veda būtent į Romą.

Tiesioginiai skrydžiai į Italijos sostinę yra vykdomi visų pagrindinių pasaulio avialinijų, kadangi šis miestas tarp keliautojų, verslininkų bei studentų yra vienas populiariausių. Daugelis čia vyksta savo akimis pamatyti įžymių statinių bei skulptūrų, aplankyti garsius muziejus ir meno galerijas bei susipažinti su temperamentingųjų italų kultūra. Studentus čia traukia žinių šventyklas primenantys Romos universitetai, o verslininkai Italijos sostinėje bent kelias dienas praleidžia darbo reikalais. Būtent todėl tiesioginiai skrydžiai į Romą nėra jokia retenybė. Ne išimtis ir Lietuvos avialinijos.

Jeigu į Romą skrendate iš Kauno ar Palangos, teks rinktis skrydį su persėdimais – nesunkiai galima rasti lėktuvo bilietų į Romą vos su viena tarpine stotele, kur reikės praleisti tik iki poros valandų. Tačiau nekantraujantys Italijos sostinę pasiekti kuo greičiau ir patogiau turėtų rinktis lėktuvo bilietus Vilnius – Roma.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Romą yra vykdomi visus metus, dažniausiai daugiau negu kelis kartus per savaitę, todėl įsigyti šių bilietų tikrai nebus sudėtinga. Norėdami gauti geriausius pasiūlymus ir patogiausias kelionės datas, lėktuvo bilietus į Romą užsisakyti stenkitės kuo anksčiau – geriausia tai daryti likus apie pusei metų iki skrydžio dienos. Tačiau kadangi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Romą yra organizuojami pakankamai dažnai, neretai lėktuvų bilietai į Romą yra prieinami net ir tą patį mėnesį, kai imate jų ieškoti. Tiesa, šie bilietai visada bus bent šiek tiek brangesni, todėl norėdami būti užtikrinti, kad į Jūsų rankas atguls būtent pigiausi bilietai į Romą, juos įsigykite iš anksto.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos