Skrydžiai per Romą

Roma – vienas seniausių bei gražiausių pasaulio miestų. Naujų įspūdžių bei nuotykių ištroškę keliautojai susipažinti su Italijos sostine ir jos tradicijomis čia plūsta visais metų laikais. Įspūdingi muziejai, užburianti miesto architektūra, viduramžius menančiose gatvėse skambanti muzika bei nuo Romos kalvų atsiverianti kvapą gniaužianti miesto panorama – tai tik kelios priežastys, kodėl Italijos sostinė kasmet pritraukia tūkstančius turistų.

Čia esantys oro uostai per metus aptarnauja dešimtis milijonų keliautojų, kadangi skrydžiai per Romą yra nuolatos vykdomi iš pačių įvairiausių pasaulio šalių ir jų miestų. Jeigu pasirinkote kelionę lėktuvu su persėdimais, nesvarbu iš kur ir į kur bekeliautumėte, egzistuoja nemaža tikimybė, kad Jūsų tarpinė stotelė bus būtent Roma.

Skrydžiai per Romą

Laukdami kito skrydžio Romos oro uostuose galėsite mėgautis visomis čia suteikiamomis paslaugomis ir čia praleistas laikas tikrai neprailgs. Romos Leonardo da Vinci arba kitaip vadinamas Fiumicino oro uostas pasižymi itin plačiu paslaugų spektru – čia gausu kavinių, restoranų bei parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti tiek globalių, tiek ir vietinių prekių. Negana to, šiame oro uoste taip pat galima pasinaudoti ir bankų paslaugomis bei konferencijų salėmis. Romos Ciampino oro uostas yra gerokai mažesnis, tačiau net ir čia rasite daugybę vietų pavalgyti bei apsipirkti ir nenuobodžiai praleisti laiką iki savo skrydžio.

Jeigu atsidūrėte Romoje ir iki kito skrydžio turite daugiau laiko, nepraleiskite progos bent trumpam apsilankyti miesto centre. Iki jo Jus nebrangiai nuveš maždaug kas 30-60 minučių kursuojantys autobusai, kuriais vėliau galėsite ir grįžti atgal į savo oro uostą. Autobusai Jus paleis Romos Termini stotyje, kurios rajone yra nemažai dėmesio vertų lankytinų vietų, o visai netoliese yra įsikūrę ir garsusis Koliziejus, Senovės Romos forumas bei daugybė kitų įžymių objektų.

Jei planuojate laiką tarp skrydžių praleisti Romos centre, būtinai skirkite pakankamai dėmesio savo laiko planavimui – priklausomai nuo to, kiek jo turėsite, pasirinkite, kurias miesto vietas norėsite pamatyti. Nepamirškite ir pasidomėti, kiek laiko truks Jūsų kelionė iš oro uosto ir atgal į jį, bei pasirūpinkite autobusų bilietais. Taip pat pasidomėkite, kurie iš lankytinų objektų pritraukia mažiausiai eilių bei kada geriausia juos aplankyti. Jeigu jis bus kruopščiai suplanuotas, net ir pats trumpiausias vizitas Italijos sostinėje Jums paliks neišdildomų įspūdžių.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos