Paskutinė minutė į Romą

Roma – viena patraukliausių ir labiausiai keliautojų pamėgtų pasaulio sostinių. 2014 – aisiais metais ji užėmė 14 – ą vietą tarp labiausiai lankomų pasaulio miestų, 3 – ią vietą tarp labiausiai lankomų Europos Sąjungos miestų ir buvo pripažinta pačia populiariausia vieta tarp turistų visoje Italijoje. Tad nenuostabu, kad skrydžiai į Romą tarp viso pasaulio keliautojų yra vieni populiariausių.

Paskutinė minutė į Romą

Spontanišką gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms įvairios avialinijos turi puikų pasiūlymą – paskutinės minutės keliones. Tokio tipo kelionės padeda pabėgti nuo darbe ir namuose įsigalėjusios rutinos, kuri po kurio laiko ima slėgti net ir pačią kūrybingiausią sielą. Geriausias būdas to išvengti – laikas nuo laiko imtis naujų iššūkių bei praturtinti savo gyvenimą naujais įspūdžiais. Kodėl gi to nepadarius aplankant svetimą kraštą bei pasineriant į jo gyvenimo ritmą bei kultūrą? Jeigu trokštate nuotykių ir turite galimybę bent trumpam atitrūkti nuo darbų – paskutinės minutės skrydžiai į Romą kaip tik Jums!

Paskutinės minutės skrydžiai į Romą

Oro linijų bendrovės dažnai vykdo įvairias akcijas bei pateikia specialius, žemų kainų pasiūlymus. Jų metu ir reikėtų ieškoti paskutinės minutės pasiūlymų nukeliauti į Italijos sostinę. Jeigu Jums pasiseks, šį miestą galėsite aplankyti vos už porą ar trejetą dešimčių eurų.

Reikia turėti omenyje, kad paskutinės minutės pigūs lėktuvo bilietai į Romą greičiausiai nebus gražinami, tačiau kai kuriais atvejais juos yra galima pakeisti. Bilietų gražinimo ir keitimo sąlygos priklauso nuo skrydžius vykdančių kompanijų, tad pirkdami paskutinės minutės bilietus į Romą būtinai jų tinklapiuose atidžiai perskaitykite taisykles ir sąlygas, o kilus klausimams skambinkite skrydžio bendrovės internetinėje svetainėje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos