Skrydžiai į Romą

 Nesvarbu, ar Italijos sostinė Roma Jūsų aplankytų miestų sąraše atsidurs pirmą ar dešimtą kartą, čia pabuvus visada norėsis sugrįžti dar ir dar. Roma pakeri savo dinamiška atmosfera bei greitu gyvenimo tempu, užburia nuostabia gamta bei legendine architektūra. Vienos kelionės pažinti amžinajam miestui nepakaks, tačiau net ir kelių dienų vizitas bus kupinas įspūdžių ir nuotykių – Italijos sostinė Jūsų tikrai nenuvils.

Skrydžiai į Romą iš Lietuvos dažniausiai yra vykdomi iš trijų miestų – Vilniaus, Kauno ir Palangos, tačiau šiuo metu skrydžiai maršrutu Kaunas – Roma nėra organizuojami. Norėdami Romą pasiekti iš Kauno oro uosto, turėsite patys ieškoti bilietų su persėdimais iš kitų miestų. Negana to, Jums greičiausiai teks bilietus įsigyti iš kelių skirtingų avialinijų, tačiau kam vargintis, jeigu tiesioginiai skrydžiai į Romą net keliskart per savaitę yra vykdomi iš Vilniaus? Tiesa, vakarų Lietuvos gyventojams patogiau būtų rinktis Palangos oro uostą – nors jis tiesioginių skrydžių į Romą ir nesiūlo, tačiau Italijos sostinę iš Palangos nesunkiai ir patogiai galite pasiekti vos su vienu persėdimu, o visus bilietus įsigysite iš karto ir iš tos pačios skrydžių bendrovės – tereikia paieškoti geriausių kelionės pasiūlymų šių bendrovių internetiniuose puslapiuose.

Skrydžiai į Romą taip pat yra vykdomi ir iš šalia esančios Rygos ar Varšuvos. Siūlome pasidomėti bei pasiskaičiuoti savo kelionės transporto išlaidas – galbūt iš šių miestų skrydžiai į Romą Jums kainuos pigiau.

Pigūs skrydžiai į Romą

Pigūs lėktuvo bilietai į Romą nėra mistinis fenomenas, pasirodantis kartą per amžinybę. Kadangi pigių skrydžių kompanijos dažnai konkuruoja tarpusavyje dėl mažiausių kainų, pigūs skrydžiai į Romą yra siūlomi pakankamai dažnai ir yra prieinami kiekvieno kišenei – šiuo metu bilietą galima įsigyti vos nuo 33 eurų.

Paskutinės minutės skrydžiai į Romą

Pigiausi bilietai į Romą ko gero būna tada, kai yra pasinaudojama paskutinės minutės pasiūlymais. Specialių akcijų metu kartais pasirodo ir šie pasiūlymai, tad norėdami įsigyti itin pigius lėktuvų bilietus į Romą, turėtumėte sekti skrydžių bendrovių naujienas.

Rekomenduojame savo kelionę į Romą imti planuoti kuo anksčiau – prieš pusmetį iki skrydžio dienos įsigyti bilietai bus patys pigiausi, o iš anksto susidėliotas kelionės maršrutas bei susidarytas lankytinų vietų sąrašas padės sutaupyti daug laiko ir nervų. Nepamirškite ir iš anksto susirasti gyvenamąją vietą – nesvarbu, ar planuojate apsistoti viešbutyje, pas draugus ar nuomotis kambarį iš svetingųjų italų – kuo anksčiau pasirūpinsite visais kelionės rūpesčiais, tuo ji bus malonesnė.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos