Viešbučiai Romoje

Roma – miestas, kuriame netrūksta kontrastų. Senovė čia susipina su ateitimi, chaosas su ramybe, o prabanga – su kuklumu. Ne išimtis ir Italijos sostinės viešbučiai – jų čia rasite pačių įvairiausių. Kai lėktuvo bilietai į Romą jau bus Jūsų rankose, pradėkite rūpintis savo gyvenamąja vieta septynių kalvų mieste.

Rinkdamiesi viešbutį Romoje, pagalvokite, kurioje miesto dalyje Jums būtų patogiausia apsistoti. Pačios lankomiausios Romos vietos yra įsikūrusios miesto centre, tačiau čia esantys viešbučiai – itin brangūs. Todėl norintiems sutaupyti yra siūloma viešbučių pasidairyti kituose Italijos sostinės rajonuose. Renkantis rajoną taip pat yra svarbu atkreipti dėmesį į viešojo transporto tinklą – pasidomėkite, prie kurių viešbučių yra transporto stotelės bei kokie autobusai ir metro ten važiuoja.

Žodžiai „pigūs viešbučiai“ ir „Roma“ atrodo sunkiai sujungiami, tačiau nebrangus viešbutis Romoje nėra toks ir retas reiškinys. Daugiausia ekonominės klasės viešbučių yra įsikūrę šalia oro uostų ir Romos užmiestyje, tačiau nemažai jų galima rasti ir pačioje Romoje. Visi, norintieji sutaupyti, tačiau per daug nenutolti nuo Romos centro, apsistoja Termini stoties rajone. Nors šis rajonas ir nespinduliuoja tokiu žavesiu, kokį galima aptikti kituose Romos kampeliuose, tačiau čia yra įsikūrę šimtai viešbučių, prieinamų kiekvieno kišenei. Kambariai nėra patys įspūdingiausi, tačiau jie visuomet bus švarūs ir tvarkingi. Čia apsistoti verta ir dėl susisiekimo su visu miestu – stoties rajonas yra prie pat Romos centro, o viešuoju transportu iš Termini stoties galima pasiekti bet kurią Romos vietą ir abu pagrindinius jos oro uostus.

Prabangą vertinantys keliautojai tikrai nenusivils įspūdingų viešbučių pasirinkimu Romoje. Daugiausia jų – pačiame Romos centre, kur šie viešbučiai savo didingumu tik šiek tiek nusileidžia Panteono ir Koliziejaus galybei. Prabangiausi Romos viešbučiai garsėja savo nepriekaištingu aptarnavimu, paslaugų kokybe bei aukščiausiais standartais. Apsistoję viename iš geriausių Italijos sostinės viešbučių pasijusite kaip tikri imperatoriai – čia kiekvienas kliento noras yra laikomas įsakymu.

Tie, kurie nenori per daug išlaidauti, tačiau nėra linkę rinktis paties pigiausio varianto, turėtų apsistoti viename iš franšizinių Romos viešbučių, kurių čia tikrai netrūksta. Šio tipo viešbučiai pasižymi aukšta aptarnavimo kokybe,profesionalumu bei visuomet siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl juose apsistoti tikrai verta.

Roma – itin turistų mėgstamas miestas, todėl viešbučių kambariai čia labai greitai išgraibstomi. Norėdami išvengti galvos skausmo, viešbučio kambarius užsisakykite kuo anksčiau.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos