Savaitgalis Romoje

Atsibodo savaitgalius leisti namie? Vietinės kavinės, barai ir įprastiniai laisvalaikio praleidimo būdai nebeatrodo tokie patrauklūs? Kodėl gi neapsvarsčius galimybės kelias dienas praleisti svetur? Savaitgalis Romoje – puikus būdas paįvairinti savo kasdienybę. Viskas, ko Jums reikia – tai lėktuvų bilietai į Romą, kuriuos nesunkiai galite įsigyti už itin palankią kainą jau dabar!

Savaitgalis Romoje

Nesvarbu, ar norite kelias dienas atsipalaiduoti naujoje aplinkoje, ar savaitgalį praleisti sukaupdami kuo daugiau įspūdžių bei kuo geriau pažindami vietinę kultūrą ir istoriją – Roma yra neginčijamai puikus pasirinkimas kiekvienam.

Pramogų ir įspūdžių ieškotojams Roma siūlo daugybę vietų, kurias aplankę parsivešite tik pačius geriausius prisiminimus. Istorinės vietos, tokios kaip Romos Koliziejus, Panteonas ir Senovės Romos forumas – tai objektai, kuriuos privalo pamatyti visi istorijos entuziastai. Tie, kas vertina viduramžių, renesanso ir baroko architektūrą turėtų aplankyti kuo daugiau Italijos sostinės aikščių – ne tik garsiąsias Piazza Navona, Piazza di Spagna ir Campo dei Fiori, bet ir mažiau žinomas, bet ne ką įspūdingesnes Piazza di Colonna, Piazza della Repubblica bei Piazza Venezia. Roma taip pat gali pasigirti net virš 60 – ies muziejų ir meno galerijų, kuriose sukaupta begalės nepakartojamų eksponatų. Ką jau kalbėti apie gatvės artistų pasirodymus bei viešose erdvėse randamus jų meno kūrinius bei savaitgaliais vykstančius pasirodymus ir koncertus bei vakarais įvairiuose klubuose vykstančius vakarėlius – savaitgalis Romoje gali tapti viena geriausių patirčių Jūsų gyvenime.

Ištroškę poilsio, tačiau nenorintys praleisti galimybės ir pasigrožėti itališkąja kultūra Romoje taip pat turės ką veikti. Čia gausu nuostabaus grožio parkų ir vilų, kuriose galėsite ne tik grožėtis įstabia Pietų Europos gamta ir nepamirštamomis Romos panoramomis, bet taip pat ir apžiūrėti ten esančius meno kūrinius. Lamiano sodai ant Eskvilino kalvos, Borghese sodai ir jų viloje esančios meno galerijos, dėl savo archeologinės reikšmės saugomas Caffarella parkas bei daugybė kitų – čia pasijusite kaip tikroje ramybės oazėje.

Tam, kad Jūsų savaitgalis Romoje būtų išties nepamirštamas, jį susiplanuokite iš anksto. Nuspręskite, kokio tipo viešnagė geriausiai atitiks Jūsų norus bei pagalvokite, ką norėtumėte nuveikti. Ką veikti Romoje išties yra – susidarykite savo dienotvarkę, pasidomėkite, koks yra lankytinų vietų darbo laikas bei kur yra geriausia apsistoti kelioms dienoms. Pigūs viešbučiai Romoje yra įsikūrę arčiausiai Termini stoties, todėl jų ieškokite būtent ten. Tačiau taip pat apsvarstykite ir galimybę apsistoti pas vietinius – italai yra vieni svetingiausių žmonių Europoje, o internetu susirasti kambarį ar netgi visą butą kelių dienų nuomai yra tikrai paprasta ir nebrangu.

Pigiausi skrydžiai į Romą yra vykdomi ne sezono metu – rudenį, žiemą ir pavasarį, tačiau norintieji pailsėti ir gerai praleisti laiką Italijos sostinėje vasarą taip pat gali rasti pasiūlymų su didelėmis nuolaidomis – svarbiausia yra lėktuvo bilietais pasirūpinti iš anksto.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos