Kelionė po Romą

Roma – tai nuotykių ir įspūdžių kupinas miestas. Nesvarbu, kiek kartų jame apsilankysite, čia visuomet pamatysite kažką, ko dar nesate matę bei apsilankysite vietose, kurios dar ilgai išliks Jūsų maloniausiuose prisiminimuose. Dėmesio vertų vietų čia tiek daug, jog net ir vietiniai Italijos sostinės gyventojai per savo gyvenimą ne visada sugeba susipažinti su visomis iš jų, tačiau gerai susiplanavus savo kelionę į Romą, galima pasisemti begales neišdildomų įspūdžių.

Norint, kad viešnagė Italijos sostinėje būtų kuo turiningesnė, reikia savo kelionę gerai apgalvoti. Iš anksto įsigykite lėktuvo bilietus ir susiraskite gyvenamąją vietą. Tai padarę imkitės lankytinų Romos vietų sąrašo – pasidomėkite, kurie Romos muziejai, meno galerijos bei įžymios vietos Romoje labiausiai traukia Jūsų akį bei susiplanuokite, kada jas aplankysite. Kad pavyktų kuo geriau pažinti šį magišką miestą, siūlome neapsiriboti vien tik Romos centru – skirkite laiko aplankyti ir kitus amžinojo miesto rajonus bei Romos užmiestį.

Tam, kad kelionė po Romą vyktų sklandžiai ir būtų išties maloni, ją susiorganizuokite dar prieš išvykdami. Susidarykite planą kiekvienai dienai – pasidarę norimų aplankyti vietų sąrašą, išstudijuokite Romos miesto žemėlapį. Pasižiūrėkite, kurie objektai iš Jūsų sąrašo yra arčiausiai vienas kito ir pagal tai susiplanuokite, kuriuos iš jų kurią dieną aplankysite. Vieną dieną galite skirti Romos miesto centrui ir čia esantiems Koliziejui, Panteonui ir Senovės Romos forumui, kitą dieną – apsipirkimui Tridente rajone ir čia esančiai Ispanijos aikštei, dar vieną dieną – kelionei į Romos užmiestyje esančią Pompėją. Kruopščiai susiplanavę savo dienotvarkę pamatysite daug daugiau, nei tiesiog be tikslo klaidžiodami Italijos sostinės gatvėmis.

Jeigu nemėgstate savo dienotvarkės sprausti į laiko rėmus bei būti suvaržyti išankstinių planų, Romą galite pažinti ir be gerai sustyguoto plano. Spontaniškų pasivaikščiojimų metu atrandamos pačios netikėčiausios ir gražiausios Romos vietos, o klaidžiojant įvairiomis amžinojo miesto gatvelėmis galima aptikti pačių autentiškiausių šio miesto kampelių bei susipažinti su tikrais vietiniais gyventojais ir pamatyti, koks yra tikrasis Romos gyvenimas. Vis dėlto nutolus nuo Romos centro galima ir pasiklysti, todėl kelionės po Romą metu visada su savimi turėkite žemėlapį.

Jeigu į Romą atvykote pasinaudoję paskutinės minutės skrydžio pasiūlymu ir nespėjote gerai susiplanuoti savo vizito, nesijaudinkite – tai galite padaryti vietoje. Turizmas Romos mieste – vienas iš labiausiai išvystytų sektorių, tad jeigu čia būdami norėsite sužinoti daugiau informacijos apie miestą bei gauti naudingų patarimų apie kelionę po Romą ir jos apylinkes, tiesiog užsukite į bet kurią turizmo agentūrą. Prie didelio turistų srauto pripratę darbuotojai dažnai bendrauja anglų kalba ir jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus bei pasirūpins, kad Jūsų kelionė po Romą būtų nepamirštama.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos