Atostogos Romoje

Roma – legendomis ir mitais apipintas miestas. Kiekvienas Italijos sostinės kampelis turi savo istoriją, kurią tikrai yra verta išgirsti. Buvusios galingos imperijos sostinė per savo ilgą gyvavimo laikotarpį tapo istorijos, kultūros, architektūros ir meno lopšiu, o šių dienų jos gyventojai žavi savo greitakalbe, svetingumu ir meile gyvenimui. Atostogos Romoje – tai nuostabus būdas pasinerti į jos unikalią kultūrą.

Vasaros Romoje – karštos visomis prasmėmis. Čia kaitins ne tik karšta Pietų Europos saulė, bet ir pašėlę vakarėliai ir koncertai. Vasaros sezonu Romoje taip pat gausu ir kitų turistų, o tai reiškia ilgesnes eiles prie lankomiausių Romos vietų, spūstis viešajame transporte bei grupes žmonių Romos miesto gatvėse ir aikštėse. Tačiau jeigu tai Jums – nė motais, arba jeigu rinksitės mažiau įžymias Romos vietas, vasara Romoje gali būti nuostabia patirtimi.

Nusprendusieji keliauti kitais sezonais tikrai nenusivils. Ruduo Romoje vis dar lepina šiltais, tačiau ne per karštais orais, todėl tai pats tinkamiausias metas Italijos sostinę aplankyti tiems, kurie nemėgsta didelių minių. Žiemos atostogos Romoje gali būti išties stebuklingos, ypač jeigu nuspręsite čia sutikti šventes. Kalėdiniai turgeliai, šventiniai renginiai, lemputėmis ir nuotaikingomis dekoracijomis spindinčios gatvės – atsidursite lyg pasakoje. Šventinės nuotaikos negalės sugadinti niekas – net ir kartais gruodžio mėnesį Romą aplankantis lietus. Pavasariai Romoje visuomet nuostabūs – maloniai šylantys orai bei pradedanti žydėti gamta tiesiog atima žadą. Velykos Vatikane taip pat gali būti neįkainojama patirtis, ypač jeigu pavyks išklausyti popiežiaus Urbi et Orbi.

Dar viena priežastis keliauti ne vasaros metu – pigūs lėktuvų bilietai į Romą. Pigiausi bilietai į Romą būna būtent rudens – pavasario sezonais, tad norintieji sutaupyti turėtų keliauti būtent tada. Šventiniams laikotarpiams bilietai bus brangesni, tačiau juos susiradę iš anksto vis vien šiek tiek sutaupysite.

Kad atostogos Romoje būtų kupinos tik pačių geriausių įspūdžių ir iš jų parsivežtumėte tik pačius šilčiausius prisiminimus, atostogas susiplanuokite iš anksto. Pirmas žingsnis – lėktuvo bilietai į Romą. Kuo anksčiau juos įsigysite, tuo geresnį pasiūlymą gausite. Žinodami kelionės datą, pradėkite ieškoti apgyvendinimo – gyvenimas Romoje gali būti išties brangus, todėl gerai pasidomėkite alternatyvomis brangiems viešbučiams – nebrangus viešbutis Romoje nėra retenybė, tereikia tik gerai paieškoti. Tada pasidomėkite, kokios yra lankomiausios Romos vietos – išsirinkite tas, kurias norite pamatyti ir susidarykite sąrašą bei iš anksto pasidomėkite kainomis ir darbo laiku. Galų gale patikrinkite, kokius orus sinoptikai žada Jūsų kelionės metu ir susikraukite lagaminą – įsimeskite tik būtiniausius drabužius ir daiktus, patogius batus bei fotoaparatą. Svarbiausia – gerai nusiteikite ir Jūsų kelionė į Romą bus nepamirštama!

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos