Pigios kelionės į Romą

Roma kasmet užima aukščiausias vietas lankomiausių pasaulio miestų sąrašuose. Koliziejus, Vatikanas, plačios miesto aikštės bei šimtmečius skaičiuojančios skulptūros vilioja ne vieną, o ką jau kalbėti apie galimybę kas rytą mėgautis garuojančiu puodeliu tikro espresso ar pietums sukirsti autentišką itališką picą. Nuo istorinių paminklų iki visų pamėgtos virtuvės, nuo kerinčių gamtovaizdžių iki nesibaigiančių vakarėlių – Italijos sostinė tikrai turi kuo sužavėti.

Jeigu susiruošėte keliauti į Romą, turėtumėte gerai susiplanuoti savo atostogas. Visų pirma, pasirūpinkite lėktuvo bilietais. Kai jau turėsite juos bei žinosite tikslią savo kelionės datą ir trukmę, apgalvokite ir kitus kelionės aspektus.

  • Tinkamai pasirinkta gyvenamoji vieta. Rinkdamiesi, kur apsistoti Romoje, visų pirma turėtumėte atsižvelgti į savo finansinę situaciją. Viešbučiai Romoje – tikrai ne iš pigiųjų, tačiau nebrangus viešbutis Romoje taip pat nėra tik fantazija – tiesiog tereikia labiau pasidomėti, kur galima jų rasti. Kitos alternatyvos – apsistoti nakvynės namuose arba internetu susirasti butą ar kambarį nuomai. Rinkdamiesi gyvenamąją vietą taip pat apmąstykite ir kurias įžymias vietas norėsite pamatyti – pagal jų lokaciją ir reikėtų rinktis rajoną, kuris yra arčiausiai, arba bent jau tokį rajoną, iš kurio lankytinus objektus nesunkiai galima pasiekti viešuoju transportu.

  • Iš anksto suplanuotos atostogos. Norėdami išvengti daug nereikalingo galvos skausmo kelionės metu, geriau iš anksto apgalvokite, ką norėsite nuveikti ir pamatyti Romoje savo viešnagės metu. Kurios lankytinos vietos Romoje Jums atrodo įdomiausios? Senovės Romos forumas? Romos Koliziejus? Istorinis Romos centras? Susidarykite sąrašą, kuris atitiktų Jūsų interesus ir nuvykę į Romą vadovaukitės būtent juo.

  • Turizmo ypatumai. Neretai įvairūs miestai siūlo korteles, su kuriomis miestą galima apkeliauti bei pažinti gerokai pigiau, todėl reikėtų pasidomėti, ar jų galima įsigyti ir Romoje. Negana to, kiekvienas miestas pasižymi savomis tradicijomis bei taisyklėmis, todėl prieš išsiruošiant į kelionę į Romą reikėtų pasidomėti, kokie draudimai, apribojimai bei taisyklės galioja Italijos sostinėje.

  • Lagamino turinys. Atsižvelgdami į pasirinktą bagažo limitą, gerai apgalvokite, ką yra būtina įsimesti į savo lagaminą. Drabužius rinkitės pagal to meto oro prognozę ir visada turėkite bent vieną porą patogių batų – Roma tikrai nesiskundžia lankytinų vietų skaičiumi, o norint bent dalį jų pamatyti, teks nemažai pasivaikščioti. Taip pat nepamirškite svarbiausių dokumentų, o įspūdžiams įamžinti pasiimkite fotoaparatą ar vaizdo kamerą.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos