Vilnius - Roma

Roma – vienas gražiausių Pietų Europos miestų, kurį galite pasiekti automobiliu, autobusu ar traukiniu. Tokio tipo kelionės gali būti kupinos nuotykių ir puikių įspūdžių, tačiau jų metu taip pat gali kilti nemažai nesklandumų ir jos nėra pačios komfortiškiausios. Negana to, jos atima ganėtinai daug laiko ir jėgų bei yra pakankamai brangios. Lėktuvų bilietai į Romą išsprendžia visas šias problemas – skrydžiai dažniausiai trunka vos dvi valandas, pati kelionė lėktuvu pasižymi komfortu, o pradėjus bilietų ieškoti iš anksto, juos galima įsigyti už itin žemas kainas. Taigi, norėdami į Romą nuvykti greičiau, pigiau ir patogiau, turėtumėte pasirinkti kelionę į Romą lėktuvu.

Skrydžiai iš Vilniaus į Romą

Pigūs skrydžiai iš Romos į Vilnių yra vykdomi pakankamai dažnai – mažiausiai kelis kartus per savaitę. Atstumas tarp Vilniaus ir Romos yra beveik 2 250 km, todėl kelionė žemės transportu užtrunka mažiausiai parą, tačiau lėktuvu Romą pasiekti galima vos per dvi trumpas valandas. Kelionė į Romą lėktuvu – užtikrintas būdas sutaupyti daug brangaus savo atostogų laiko, kurį galėsite skirti šio įspūdingo miesto pažinimui.

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Roma

Tiesioginiai skrydžiai į Romą iš Vilniaus oro uosto yra siūlomi pakankamai dažnai, todėl nesunkiai rezervuosite kelionę be jokių persėdimų. Kelionė praeis greitai ir sklandžiai – net nepastebėsite, kaip kone akimirksniu atsidursite vienoje magiškiausių pasaulio sostinių.

Galite rinktis net iš kelių skrydžių bendrovių, organizuojančių pigius tiesioginius skrydžius Vilnius – Roma:

  • Vilnius – Roma Ryanair kelionių pasiūlymai

  • Vilnius – Roma Wizzair kelionių pasiūlymai

Norėdami, kad skrydis Vilnius – Roma nenuskriaustų Jūsų kišenės, bilietais pradėkite rūpintis iš anksto – geriausia tai daryti likus apie pusei metų iki skrydžio dienos. Kuo anksčiau imsite planuoti savo kelionę, tuo mažiau rūpesčių ji Jums sukels ir pasiekę savo kelionės tikslą galėsite iš tiesų atsipalaiduoti bei gerai praleisti laiką.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos