Roma - Lietuva

Roma – istorinis ir kultūrinis centras bei vienas seniausių Europos miestų. Žmonės iš viso pasaulio čia traukia atostogauti, dirbti bei mokytis, ir Italijos sostinė mielai priima kiekvieną bei turi ką pasiūlyti net ir pačiam išrankiausiam svetimšaliui. Kelionės į Romą jau kurį laiką yra itin populiarios ir tarp lietuvių.

Skrydžiai iš Romos į Lietuvą

Skrydžiai iš Romos į Lietuvą yra organizuojami kiekvieną savaitę, neretai net po kelis kartus. Nemažai lietuvių pasirenka studijas ar darbo praktiką Italijos sostinėje. Atsižvelgiant į tai, skrydžiai iš Romos į Lietuvą yra vykdomi itin dažnai, kadangi atostogų bei švenčių metu didžioji dalis bent laikinai Romoje gyvenančių lietuvių stengiasi grįžti gimtinėn praleisti laiko su savo artimaisiais. Negana to, Italijos sostinė taip pat yra lietuvių pamėgtas atostogų taškas, todėl skrydžių bendrovės pasistengia, kad lėktuvo bilietai į Romą būtų prieinami kiekvienam, nesvarbu, kada jis beplanuotų savo kelionę ir kokios trukmės ji bebūtų.

Roma – Lietuva lėktuvų bilietai

Skrydžiai iš Romos yra vykdomi net į tris Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Palangą. Dažniausiai yra organizuojami maršrutai Roma – Vilnius, o skrydžiai kryptimis Roma – Palanga ir Roma – Kaunas yra vykdomi rečiau.

Lėktuvo bilietai iš Romos į Lietuvą brangiausi būna vasaros sezono metu, kai į Italijos sostinę suplūsta atostogautojai iš įvairių pasaulio kraštų. Šiltuoju sezonu čia taip pat netrūksta ir norinčiųjų užsidirbti bei tuo pat metu pažinti šio senojo miesto tradicijas, kultūrą bei istoriją. Rasti ypatingai pigius bilietus taip pat bus sudėtinga ir šventiniu laikotarpiu – Kalėdų, Naujųjų metų bei Velykų metu. Norėdami gauti pačius geriausius kelionės pasiūlymus, bilietų pradėkite ieškoti iš anksto. Pigūs skrydžiai iš Romos tikrai nėra neįgyvendinama svajonė – įvairios skrydžių bendrovės neretai vykdo įvairias akcijas bei pateikia piniginės neskriaudžiančius pasiūlymus. Viskas, ką jūs turite padaryti, tai sekti lėktuvo bilietų pasiūlymus skrydžių kompanijų tinklalapiuose.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos