Lietuva - Roma

Vienas iš pačių pirmųjų pasaulio metropolių – Roma – ne vieną žavi savo gilia istorija, tūkstantmečius menančiomis tradicijomis bei kultūra. Lietuvos gyventojai – ne išimtis. Jau ne vienerius metus lietuviai į Italijos sostinę keliauja atostogauti, mokytis, dirbti ar tiesiog aplankyti savo draugų ir artimųjų.

Skrydžiai iš Lietuvos į Romą

Skrydžiai Lietuva – Roma yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, todėl įsigyti lėktuvo bilietus į Romą Jums tinkamu metu bus tikrai nesudėtinga. Kelionės į Romą lėktuvu yra patogus ir mažai laiko sunaudojantis būdas pasiekti Italijos sostinę. Neretai galima lengvai užsisakyti tiesioginį skrydį – Romoje atsidursite vos per porą valandų.

Lietuvos oro uostai siūlo tris maršrutus, kuriais galite pasiekti Italijos sostinę: Vilnius – Roma, Kaunas – Roma bei Palanga – Roma. Daugiausia skrydžių yra vykdoma iš Vilniaus, tačiau Palangos oro uostas taip pat kartais siūlo skrydžių Romos kryptimi – dažniausiai vasaros sezono laikotarpiu. Būtent šiuo metu skrydžiai Kaunas – Roma nėra organizuojami.

Lietuva – Roma lėktuvų bilietai

Skrydžiai į Romą yra reguliariai vykdomi visus metus, tačiau norėdami lėktuvo bilietus įsigyti už geriausią kainą, turėtumėte atsižvelgti į skrydžio datą. Lėktuvo bilietai į Romą brangiausiai kainuoja vasarą, kadangi tuo metu į Italijos sostinę patraukia daugiausia turistų iš viso pasaulio. Bilietų kainos taip pat pakyla ir žiemos bei pavasario švenčių metu – nemažai žmonių į Romą šiuo laikotarpiu keliauja norėdami Kalėdas bei Velykas sutikti senomis tradicijomis garsėjančiame bei daug veiklos švenčių metu siūlančiame kultūriniame centre. Lėktuvų bilietai į Romą bus patys brangiausi juos įsigyjant likus kelioms dienoms iki skrydžio, todėl rekomenduojame pasistengti kelionę susiplanuoti iš anksto.

Pigiausi skrydžiai į Romą yra organizuojami ne vasaros sezono metu, kai miestas atsigauna nuo atostogaujančių keliautojų antplūdžio. Rezervavę kelionę spalio – balandžio mėnesiams tikrai džiaugsitės mažomis bilietų kainomis bei geriausiais kelionės pasiūlymais. Kelionė taip pat bus daug pigesnė, jeigu bilietus įsigysite likus penkiems ar šešiems mėnesiams iki jos pradžios – Jums gali pavykti ją gauti beveik už dyką.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos