Lėktuvų bilietai internetu į Romą

Nusprendėte praleisti šiek tiek laiko įspūdingoje Romoje? Italijos sostinė – itin patrauklus kelionės tikslas istorijos, architektūros ir kultūros mėgėjams. Savo akimis išvysti legendinį Koliziejų, senovės Romos Forumą bei Panteoną, prisėsti ant Trevi fontano krašto ar Ispaniškųjų laiptų bei aplankyti įstabiąją Siksto koplyčią verta kiekvienam ištroškusiam neišdildomų įspūdžių.

Nesvarbu, kokiu būdu pirksite lėktuvo bilietus – tiesiogiai oro uostuose ar internetu – juos geriausia yra įsigyti likus apie pusmečiui iki skrydžio dienos, nes būtent tada jie bus patys pigiausi. Kadangi šiais laikais bilietus įsigyti internetu yra daug patogiau, greičiau bei saugiau, siūlome savo lėktuvo bilietus į Romą šiuo būdu įsigyti ir Jums.

Lėktuvų bilietai internetu į Romą yra įsigyjami skrydžių kompanijų tinklalapiuose. Norint įsigyti kuo pigesnius bilietus, reikia didelį dėmesį skirti kelionės datai – kuo anksčiau įsigysite lėktuvo bilietus, tuo jie bus pigesni. Todėl pirmas žingsnis planuojant bet kokias atostogas turėtų būti pasirūpinimas lėktuvo bilietais. Rezervavę savo kelionę bei įsigyję lėktuvų bilietus į Romą internetu galėsite lengviau atsikvėpti – šiuo būdu nusipirkus bilietus nuo Jūsų pečių bus nuimta nemažai rūpesčių. Įvykus kokiems nors skrydžių pasikeitimams, Jūs būsite informuoti telefonu ar elektroniniu adresu, kurį nurodėte rezervacijos metu. Negana to, visa informacija apie skrydžius bei lėktuvų bilietai Jums bus atsiųsti elektroniniu paštu, taigi jeigu pamesite ar sugadinsite atsispausdintus elektroninius lėktuvo bilietus, problemą išspręsite tiesiog juos atsispausdinę iš naujo.

Bilietai, įsigyti internetu, taip pat dažniausiai būna daug pigesni, nei nusipirkti oro uostuose. Šiuo metu internetiniai bilietai maršrutu Vilnius–Roma kainuoja tik 36 eurus, o bilietai Roma–Vilnius Jums tekainuos 46 eurus. Kartais internete yra vykdomos akcijos, kurių metu savaitgalio kelionė į Romą kainuoja pigiau nei savaitgalis, praleidžiamas išlaidaujant savo gyvenamajame mieste, todėl atidžiai sekite kelionių pasiūlymus skrydžių bendrovių svetainėse.

Italijos sostinė tikrai turi, ką pasiūlyti – atsakymui į klausimą, „ką veikti Romoje?“ prireiktų atskiros knygelės. Istoriniai, architektūriniai, religiniai bei kultūriniai paminklai, didžiuliai muziejai ir įspūdingos meno galerijos, geriausi restoranai bei linksmiausi barai – pataupyti kelionei į Romą išties verta, tad pasirūpinkite savo kelione ir lėktuvų bilietus į Romą internetu įsigykite jau šiandien!

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos