Kaunas - Roma

Italijos sostinė Roma – vienas iš Vakarų civilizacijos užgimimo centrų, iki šiol viliojantis savo Antikine atmosfera bei šiuolaikine kultūra. Čia galima aplankyti vienus garsiausių pasaulio istorinių monumentų, pamatyti pasakiškas vietas, kurias išgarsino Federico Fellini filmai bei paragauti autentiškų itališkų picų ir paskanauti gardžiųjų gelato.

Skrydžiai iš Kauno į Romą

Šiuo metu skrydžiai maršrutu Kaunas – Roma nėra vykdomi nei reguliarių, nei žemų kainų avialinijų. Vienintelis Italijos miestas, kurį dabar galite pasiekti iš Kauno – tai žavingoji Sicilija, kuri taip pat yra vienas populiariausių atostogautojų traukos centrų.

Norėdami į Romą vykti būtent iš Kauno, galite rinktis skrydį Kaunas – Sicilija, o Sicilijoje persėsti į lėktuvą, skrendantį į Italijos sostinę. Taip pat galite pasidomėti skrydžiais į Romą, kurie yra vykdomi iš kitų pasaulio miestų – galbūt yra vykdomi tokie skrydžiai, kurių metu persėdimas vyksta Kaune.

Tačiau perspėjame, kad tokiu būdu susiplanuoti kelionę yra pakankamai sudėtinga ir ji tikrai kainuos nemažai išlaidų ir laiko – verčiau siūlome įsigyti lėktuvo bilietus kryptimi Vilnius – Roma bei į Italiją vykti iš Lietuvos sostinės. Skrydžiai į Romą iš Vilniaus yra vykdomi net kelis kartus per savaitę – neretai jie būna tiesioginiai. Skrydžius vykdo įvairios avialinijos, tačiau jeigu Jus domina itin pigūs lėktuvo bilietai į Romą, turėtumėte ieškoti skrydžių, kuriuos operuoja Ryanair bei Wizzair kompanijos.

Įsigiję lėktuvo bilietus iš Vilniaus sutaupysite daug laiko ir pinigų, Jums nereikės rūpintis persėdimais bei klaidžioti po svetimus oro uostus, tad norėdami užtikrinti Jūsų patogumą, šiuo metu rekomenduojame pasirinkti maršrutą Vilnius – Roma.

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos