Bilietų kainos į Romą

Lėktuvų bilietų kainos į Romą yra pakankamai stabilios visus metus, tačiau vasaros sezono metu jos būna aukštesnės nei įprastai. Būtent tuomet į Italijos sostinę suplūsta daugiausia turistų, norinčių turiningai ir kultūringai praleisti vasaros atostogas, todėl brangesni lėktuvų bilietai į Romą tuo metu yra natūralus reiškinys. Vasarą Italijos sostinė keliautojus vilioja itin šiltais orais, o studentai šį miestą neretai pasirenka sezoniniam darbui ar darbo praktikai.

Lėktuvų bilietai į Romą taip pat pabrangsta ir švenčių laikotarpiu. Žiemą turistus traukia galimybė kitoje šalyje sutikti šventes bei pasigrožėti vietinėmis tradicijomis, o per Velykas dauguma neatsispiria galimybei nukeliauti į vieną pasaulio religinių centrų – Vatikaną. Bilietų kainos šiais laikotarpiais taip pat šokteli ir todėl, jog Italijoje gyvenantys žmonės švenčių laikotarpiu taip pat dažniausiai renkasi grįžti atgal į Tėvynę bei aplankyti savo šeimas ir pasiilgtus draugus.

Vilnius–Roma ir Roma–Vilnius lėktuvų bilietai brangiausiai kainuoja tada, kai yra perkami iki skrydžio likus kelioms dienoms ar net savaitėms. Tas pats galioja ir maršrutams Kaunas–Roma bei Palanga–Roma ir jų atgaliniams skrydžiams. Todėl norintiems sutaupyti yra rekomenduotina savo keliones susiplanuoti iš anksto ir visuomet pradėti nuo lėktuvų bilietų įsigijimo – kuo anksčiau juos rezervuosite, tuo jie bus pigesni.

Pigūs lėktuvo bilietai į Romą Jūsų kišenėje atsidurs tada, jeigu juos įsigysite likus penkiems – šešiems mėnesiams iki skrydžio dienos, o norintys gauti pačius geriausius kainų pasiūlymus į Romą turėtų keliauti spalio – gegužės mėnesiais, vengdami šventinių dienų. Lėktuvo bilietai į Romą taip pat kainuoja pigiau ir tada, kai kelios pigių skrydžių bendrovės tuo pat metu vykdo akcijas ir konkuruoja dėl kuo mažesnių kainų – todėl būkite atidūs ir reguliariai sekite skrydžių naujienas internete.

Dabar bilietus į Romą būtų pigiausia pirkti spalio – lapkričio mėnesiams bei gruodžio mėnesio pradžiai – bilietai Jums tekainuos 36 eurus, o žiemos švenčių laikotarpiui jų dabar galite įsigyti nuo 76 eurų. Tad paskubėkite ir savo kelionę rezervuokite jau šiandien – šitaip Jums pavyks nemažai sutaupyti ir galėsite daugiau pinigų skirti neįkainojamiems įspūdžiams amžinajame mieste!

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos