Laikas Romoje

Italijos sostinė Roma – kvapą gniaužiantis istorinis miestas. Lėktuvų bilietai į Romą Jus nuskraidins į kitą pasaulį, kur Antikiniai, Viduramžių, Renesanso ir Baroko epochų atgarsiai čia susilieja su modernumu ir netgi futurizmu, o veikla Romoje tiek turistams, tiek ir norintiems čia apsistoti ilgesniam laikotarpiui yra nesibaigianti – šis miestas turi ką pasiūlyti kiekvienam. Kai lėktuvo bilietai į Romą jau gulės Jūsų kišenėje, turėtumėte pradėti išsamiau domėtis šiuo magišku miestu – vienas iš dalykų, kuriuos reikėtų sužinoti, yra laiko zona, į kurią patenka Italijos sostinė.

Žiemą laikas Romoje yra skaičiuojamas pagal CET (Central European Time), o vasarą Roma pereina prie vasaros laiko, kuris yra skaičiuojamas pagal CEST (Central European Summer Time). Lyginant su Lietuva, tiek žiemą, tiek ir vasarą, laikas Romoje yra skaičiuojamas viena valanda atgal.

Žinoti, koks yra tikslus laikas Romoje yra itin svarbu tiek keliaujant maršrutais Vilnius–Roma ir Roma–Vilnius, tiek ir esant pačioje Italijos sostinėje. Vos tik įsilaipinę į lėktuvą Lietuvoje, nusistatykite savo laikrodžius atsižvelgdami į Romos laiką – tai padės Jums išvengti vėlavimo bei įvairių nesusipratimų bei greičiau prisitaikyti prie Italijos sostinės ritmo.  

Skrydžiai į Romą

Skrydžiai iš Romos